2017-kazanan-thumb
ÖĞRENCİ AD SOYAD KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
BUĞRA BERKAY SARISAKAL HACETTEPE ÜNV. TIP(İNG.)
YENER POYRAZ GAZİ ÜNV. TIP(İNG.)
NİHAT KARA KIRIKKALE ÜNV. TIP
BERAT BORAN KURNAZ AHİ EVRAN ÜNV. TIP
BEGÜM YAVUZ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. TIP(GÜLHANE)
HİLAL YALDIRGAN GAZİ ÜNV. TIP
BEKİRCAN ŞIKŞIK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TIP
ALİ SERKAN SÜRÜCÜ İNÖNÜ ÜNV. TIP
İSMET TABUR DENİZ UŞAK ÜNV. TIP
ELİF ÇAĞLAYAN BALIKESİR ÜNV. TIP
HASRET ÇAKIR BÜLENT ECEVİT ÜNV. TIP
SEFA AKKAŞOĞLU KIRIKKALE ÜNV. TIP
GÜLSÜM BUSE KAYMAK YILDIRIM BEYAZID ÜNV. TIP
RUKİYE ALEYNA ÖLYAÇ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. TIP(GÜLHANE)
ŞEYMA KARACAN ULUDAĞ ÜNV. TIP
AHMET ERTUĞRUL AŞKIN YILDIRIM BEYAZID ÜNV. TIP
ALEYNA YAPICI KIRIKKALE ÜNV. TIP
KÜRŞAT AHMET AKKAYA BİLKENT ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG. TAM BURSLU)
ALPEREN OKTAY ŞAHİN ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
YASİN KÜNDÜM ODTÜ İNŞAAT MÜH.
FATİH ERDEM ÇOLAK ODTÜ İNŞAAT MÜH.(İNG.)
AHMET EREN ÖZKARA ODTÜ İŞLETME(İNG.)
AHMET BURAK KURT TOBB EKONOMİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.(TAM BURSLU)
MEHMET ÖZTÜRK TOBB EKONOMİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.(TAM BURSLU)
İLKAN AKIN ERENLER HACETTEPE ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.(İNG.)
FURKAN ÇEHRE ANKARA ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
BEYZANUR AKAY GAZİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
KÜBRA AYDOĞAN GAZİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
MİNE TOKGÖZ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ (GATA)
SÜMEYRA BABAOĞLU YILDIRIM BEYAZID ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
NECATİ DİKMEN HACETTEPE ÜNV. ODYOLOJİ
ELİF NAZLI YÜKSEL ANKARA ÜNV. HUKUK
TEVFİK MERT ÜSTÜN ANKARA ÜNV. HUKUK
MERVENUR YANARAL GAZİ ÜNV. HUKUK
ERDEM BİÇER KARADENİZ TEKNİK ÜNV. HUKUK
İPEK KOÇAK KIRIKKALE ÜNV. HUKUK
NUR İLAYDA MURAT BAŞKENT ÜNV. HUKUK(%50 BURSLU)
BAHAR BALIK ERZİNCAN ÜNV. HUKUK
MUSTAFA BERK ASLAN BAŞKENT ÜNV. HUKUK (ÜCRETLİ)
AHET CAN GÖNEN GAZİ ÜNV. HUKUK
CANSELİ EDA TIPYARDIM ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
ESRA TOPRAK GAZİ ÜNV. HUKUK
SALTIK BUĞRA ŞİMŞEK ANADOLU ÜNV. HUKUK
SÜMEYYE TOKGÖZ YENİYÜZYIL ÜNV. HUKUK (TAM BURSLU)
AYÇA BALCI YILDIRIM BEYAZID ÜNV. HUKUK
AYŞENUR SÜMEYYE ÖZALP GAZİ ÜNV. HUKUK
SENA ÖZÇELİK GİRNE AMERİKAN ÜNV. HUKUK (ÜCRETLİ)
BERAT ERTUĞRUL KIRIKKALE ÜNV. HUKUK
ÖZLEM DURDAĞI KIRIKKALE ÜNV. HUKUK
BEYZANUR ÖZTÜRK GAZİ ÜNV. HUKUK
SÜMEYYE NUR GÜNGÖR ERZİNCAN ÜNV. HUKUK
ARDA GÜRAL BİLKENT ÜNV. İLETİŞİM (TAM BURSLU)
TAHA ENES KARCIOĞLU YEDİTEPE ÜNV. RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA(İNG.TAM BURSLU)
ATAKAN AYGÜNEY ODTÜ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
YAREN ÇATAK TOBB EKONOMİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE TİCARET(TAM BURSLU)
SELMA GÜL AKŞİN ANKARA ÜNV. PSİKOLOJİ
BESTE YAYGIN TED ÜNV. PSİKOLOJİ(İNG. %50 BURSLU)
İREM GÜZER UFUK ÜNV. PSİKOLOJİ
DUYGU KARABIYIK İSTANBUL AYDIN ÜNV. PSİKOLOJİ
ŞERVİN ELKATMIŞ AKDENİZ ÜNV. PSİKOLOJİ
BETÜL TURALIOĞLU YILDIRIM BEYAZID ÜNV. PSİKOLOJİ(İNG.)
KÜBRA SARAÇ YILDIRIM BEYAZID ÜNV. PSİKOLOJİ(İNG.)
FATMA SENA KARALOĞLU BAŞKENT ÜNV. PSİKOLOJİ( %50 BURSLU)
AFRANUR DOĞAN TED ÜNV. PSİKOLOJİ (%25 BURSLU)
ALİ ASLAN İST. KEMERBURGAZ ÜNV. PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
BEYZA GÜMÜŞALP ÇANKAYA ÜNV. PSİKOLOJİ (%25 BURSLU)
ECE SILA KAYGUSUZ ATILIM ÜNV. PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
MELİSA YANAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
GÜRKAN KARTAL MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
AYŞEGÜL DEMİRKOPARAN HACETTEPE ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
NİSANUR KUTAY HACETTEPE ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
KEZBAN SENA ULUSOY NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
FATMA KÜBRA YURDAKUL ANKARA ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
ALEYNA KUNTER HACETTEPE ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
NAİLE ALTINBAŞ BİRUNİ ÜNV. DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ(%25BURSLU)
ESMA APAYDIN KIRIKKALE ÜNV. PDR
ZEYNEP ESKİCİOĞLU ANKARA ÜNV. PDR
BİLGE KOCAOĞLU ADNAN MENDERES ÜNV. PDR
BURCU CEYLAN MERSİN ÜNV. PDR
HURİ ELİF ÖZCAN TED ÜNV. PDR(%50 BURSLU)
NİLAY DAĞ TRAKYA ÜNV. PDR
SÜMEYYE SENAAYDIN KASTAMONU ÜNV. PDR
BERKAY YASİN ALTAN AKDENİZ ÜNİV. PDR
BÜŞRA CEREN BİLGETEKİN BAŞKENT ÜNV. PDR ( ÜCRETLİ)
MUSTAFA AYFER KIRIKKALE ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ONUR YALÇINKAYA KARADENİZ TEKNİK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
EREN BİLKAN AŞÇIPINAR SELÇUK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
İBRAHİM ÖZÜREN ODTÜ(KKTC ) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG. TAM BURSLU)
DİDEM ALKAN KARABÜK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
OSMAN BİÇER KARADENİZ TEKNİK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MUHAMMET SAİT GÜLBERK YILDIRIM BEYAZID ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
CANER İNCEBIYIK BAŞKENT ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.( TAM BURSLU)
METE İLHAN EZİRCANLI ADNAN MENDERES ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
KADİR MERT ÇIRAKOĞLU GAZİOSMANPAŞA ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
SİNEM BULLUÇ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
BİLGE DENİZ ÖZÇELİK ANADOLU ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
DİLEK SARIAYDIN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(İNG.)
UĞUR YILMAZ BOZOK ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MEHMET AKİF ULUCA GAZİ ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
MEHMET GÖKHAN ŞAHİNER ERCİYES ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
HAKAN KOÇ ÇANKAYA ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
MERİÇ BERKE ARAZ GÜMÜŞHANE ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
MEHMET AKİF YURTALAN AKSARAY ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
RANA ÖZTEMUR OSMANGAZİ ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
CEMİLE KARA KIRKLARELİ ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
ÖMER KARSLIOĞLU YILDIRIM BEYAZID ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
ERCE CAN OSKAY ANKARA ÜNV. ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜH.
İBRAHİM ENES BALABAN ÇANKAYA ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.(%50 BURSLU)
BÜŞRA KOÇ YILDIZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK
SELEN TEMEL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MİMARLIK
MEHMET GÜNEYSİ KIBRIS GÜNEYDOĞU ÜNV. MİMARLIK
HİLAL DELİBAŞ OSMANGAZİ ÜNV. MİMARLIK
EMİNE KOÇ TED ÜNV. MİMARLIK
ADEM FURKAN BİLGİN MİMAR SİNAN ÜNV. MİMARLIK
CEMRE EREN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MİMARLIK
AHSEN KILIÇ ERCİYES ÜNV. MİMARLIK
REYHAN DİŞÇİ LEFKE AVRUPA ÜNV. MİMARLIK(TAM BURSLU)
BETÜL TANRIKUT KOCAELİ ÜNV. İÇ MİMARLIK
SİMGE ÇELİK İST. TİCARET ÜNV. İÇ MİMARLIK
YURDAGÜL DEMİR BAŞKENT ÜNV. İÇMİMARLIK
KÜBRA BOZ ANADOLU ÜNV. İÇMİMARLIK
SEMANUR KOÇER SELÇUK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
CANSU ÇAKMAK ERCİYES ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ZEYNEP BERRİN YÜCEL ATILIM ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.(%50 BURSLU)
OĞUZHAN TÜRK KIRIKKALE ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ALMİRA NAZLI ÖLÇER ANTALYA BİLİM ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
SÜMEYYE ERDOĞAN BOZOK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
MEHMET ENES ÇİFTÇİ KIRIKKALE ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
EMRULLAH KARAKOÇ SAKARYA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ESRA KELEŞ ANKARA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
UMUTCAN KUZUCU PAMUKKALE ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH. (İÖ)
MÜSLÜM ERFİDAN KARADENİZ TEKNİK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
GİZEM ÖKSÜZ GAZİ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
YAVUZ SERDAR BULAK İST. KÜLTÜR ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU)
ELİF SENA ERDOĞAN NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ERDEM BUZLUK ONDOKUZ MAYIS ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
NECATİ SAĞLAM KARABÜK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
AHMET HAKAN ŞİMŞEK MARMARA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
MUHAMMED ENES ŞAHİN ERCİYES ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
YÜCEL ÇOTUK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MAKİNE MÜH.
CEVATCAN SANGU ATILIM ÜNV. MAKİNE MÜH.(İNG. %50 BURSLU)
GENCAY KANAT BURSA TEKNİK ÜNV. MAKİNE MÜH.
EMİRHAN YAMUK KARABÜK ÜNV. MAKİNE MÜH.
ABDULSAMET ŞEKER BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜH.
ALEYNA KARABAY BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜH.
OZAN ÖZDEMİR KARABÜK ÜNV. MAKİNE MÜH.(İNG.)
İLAYDA HASTAOĞLU SELÇUK ÜNV. MAKİNE MÜH.
ANIL MERT GÖKDEMİR FIRAT ÜNV. MAKİNE MÜH.
ELİF SENA KARAKOL SELÇUK ÜNV. MAKİNE MÜH.
CENK ÖNDER DENİZ OSMANGAZİ ÜNV. MAKİNE MÜH.
ZEKİ KARA YEDİTEPE ÜNV. MAKİNE MÜH.
BERNA ÇETİN KIRIKKALE ÜNV. MAKİNE MÜH.
RAMAZAN AKGEYİK BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜH.
YUSUFCAN BOSTAN KARABÜK ÜNV. MAKİNE MÜH.
UĞUR KILIÇ KARABÜK ÜNV. MAKİNE MÜH.
EREN ÇAMLICA BARTIN ÜNV. MAKİNE MÜH.
MUHAMMED FATİH AKGÜN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MAKİNE MÜH.
FURKAN ASLANDAŞ HACETTEPE ÜNV. MAKİNE MÜH.
ÇAĞRI MUSTAFA PARLAK AMASYA ÜNV. MAKİNE MÜH.
İBRAHİM ETHEM ÖZTÜRK BARTIN ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ALİ ATAKAN UĞUR MERCAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İNŞAAT MÜH.(İNG.)
FAHRİ CAN KÖŞKER GÜMÜŞHANE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MUSTAFA KEMAL ZİLELİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İNŞAAT MÜH.
BARAN AŞALİ CUMHURİYET ÜNV. İNŞAAT MÜH.
AHMET SAYGILI AFYON KOCATEPE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MEMDUH UÇARCI KARABÜK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ALPER İPEK BALIKESİR ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ABDULKADİR ÜSTÜNER YILDIZ TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
HARUN ŞENCAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İNŞAAT MÜH.
KORAY AKSOY BARTIN ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ARDA OKUTAN DÜZCE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
YAREN HELİN AYDIN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ENES ÇELİKER ÇANKAYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.(%50 BURSLU)
ORHUN EMRE KARAKILIÇ SELÇUK ÜNV. HARİTA MÜH.
ATAKAN DEMİRTAŞ AKSARAY ÜNV. HARİTA MÜH.
İLAYDA PAMUK AFYON KOCATEPE ÜNV. HARİTA MÜH.
SEZER KOÇ BÜLENT ECEVİT ÜNV. GEOMATİK MÜH.
HALİL MUSAB KARACA BÜLENT ECEVİT ÜNV. GEOMATİK MÜH.
DİLARA KILINÇ GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG.)
HAYRUNİSA ONAT KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
GÖRKEM EMRE KESKİNKILIÇ ÇANKAYA ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG. %25 BURSLU)
NURSENA ORAL KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
DERYA MALÇOK KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
AHMET FURKAN ERYILMAZ KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
KÜRŞAT BİNGÖL ONDOKUZ MAYIS ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
ZEYNEP COŞKUN KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
BUĞRA BARIŞ BİLGİN KIRIKKALE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
ALİCAN AYDOĞAN GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
NESİBE GÖNCÜ GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
NİSA YAREN ŞİMŞEK GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİYEL TASARIM
RABİA EKŞİ AKDENİZ ÜNV. GIDA MÜH.
BUKET BERFİN YILDIZ ANKARA ÜNV. GIDA MÜH.
ESRA KILIÇ ANKARA ÜNV. GIDA MÜH.
AYBÜKE NUR YILTAŞ SELÇUK ÜNV. GIDA MÜH.
GÖRKEM YILMAZ ANKARA ÜNV. GIDA MÜH.
ATİLLA MESUT ASLIHAN ATILIM ÜNV. MEKATRONİK MÜH.(%50 BURSLU)
ELİF ÖZDEMİR ATILIM ÜNV. MEKATRONİK MÜH.(%50 BURSLU)
ŞEMSETTİN SAĞLIKLI KARABÜK ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
DAMLA ALTAŞ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
OSMAN GÜRPINAR AFYON KOCATEPE ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
MUSTAFA HATAPÇI ERCİYES ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
OGÜN ERDEM KARABÜK ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
BEYZA KÜÇÜK GAZİ ÜNV. KİMYA MÜH.
BİLGEN ÖZTÜRK ANKARA ÜNV. KİMYA MÜH.
MERVE BEŞPINAR ANKARA ÜNV. KİMYA MÜH.
MEHMET FATİH DÖNDER KARABÜK ÜNV. RAYLI SİSTEMLER MÜH.(İNG.)
MUHAMMET FATİH YILMAZ KARABÜK ÜNV. RAYLI SİSTEMLER MÜH.(İNG.)
BERKAY ÇUBUKÇUOĞLU ANKARA ÜNV. TARIM MAKİNELERİ MÜH.
HİLAL DEMİR HACETTEPE ÜNV. MADEN MÜH.
AKTUĞ ARI EGE ÜNV. TARIM MAKİNELERİ MÜH.
ORHUN ASLANTÜRK GAZİANTEP ÜNV. METALURJİ VE MALZEME(İNG.)
AHMET EMİR YAPICIOĞLU HACETTEPE ÜNV. JEOLOJİ MÜH.
SELİM ÖZSARI ERCİYES ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
ATACAN ÜÇERLER KARABÜK ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
TARIK YILMAZ GAZİ ÜNİV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
EMRE ANAR KOCAELİ ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
MURAT GÖKÇEK ERCİYES ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
MEHMET EMRE ŞENSES ATILIM ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.(TAM BURSLU)
YUNUS ÖZKUTLU GAZİ ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
ONUR KILIÇ GAZİ ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
ENES DAĞLAR ANKARA ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
MEHMET EMİN TAŞCI SELÇUK ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
YUNUS EMRE DURDU İZMİR ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
CANSU AKGÜN KARABÜK ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
ÖYKÜ BİLİK TED ÜNV. MÜH. PROGRAMLARI(%25 BURSLU)
BERKAN ÖDEN HACETTEPE ÜNV. ÇEVRE MÜH.
DİLARA YEŞİLGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNV. MADEN MÜH.
İSA ATAKAN YİĞİT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME
BETÜL SİNEM ALPER ERCİYES ÜNV. UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK
BENGİSU İREM AKSU ODTÜ ÇEVRE MÜH.
GÖRKEM ÇETİN ERCİYES ÜNV. UÇAK GÖVDE BAKIM
ANILCAN YURTSEVEN DOKUZ EYLÜL ÜNV. GEMİ MÜH.
ALEYNA ÇELİK BEYKENT ÜNV. YAZILIM MÜH.
ALİ BORHAN ATILIM ÜNV. YAZILIM MÜH.
OKYANUS İNCE KIRKLARELİ ÜNV. YAZILIM MÜH.
MUSTAFA ENES KARABULUT PAMUKKALE ÜNV. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
OKTAY SARIHAN AKDENİZ ÜNV. ZİRAAT MÜH.
METEHAN TOPÇU GAZİ ÜNV. OTOMOTİV MÜH.
DİLHAN CAN ANKARA ÜNV. SU ÜRÜNLERİ MÜH.
FATMA NUR ARSLAN ANKARA ÜNV. SU ÜRÜNLERİ MÜH.(İNG.)
ÖZKAN AYDAR ANKARA ÜNV. TARIM MAKİNELERİ MÜH.
ALPEREN CANYURT KASTAMONU ÜNV. PEYZAJ MİMARLIĞI
FURKAN KÖSE HACETTEPE ÜNV. HİDROJEOLOJİ MÜH.
METİN İBRAHİMOĞLU ATATÜRK ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
MUHAMMED BUĞRU SELÇUK ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
YAHYA KAAN YILDIZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
MUSTAFA GÜZER KAFKAS ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
KARAHAN KARA KIRIKKALE ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
HÜSEYİN CEM EHTİYAR KIBRIS YAKINDOĞU ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
KEMAL ŞAT ANKARA ÜNV. VETERİNER FAKÜLTESİ
İBRAHİM ŞALK ONDOKUZ MAYIS ÜNV. VETERİNERLİK FAKÜLTESİ
KADİRCAN MUŞTU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. HEMŞİRELİK
SENEM BEKÇİ EGE ÜNV. HEMŞİRELİK
ZEYNEP ERDOĞAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. HEMŞİRELİK
BAHADIR BURAK USLU KIRIKKALE ÜNV. HEMŞİRELİK
İREM ÖZEN NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. HEMŞİRELİK
FATMA ÖZTÜRK NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. HEMŞİRELİK
TUĞÇE DEMİRÖZ CELAL BAYAR ÜNV. HEMŞİRELİK
ELİF SU NAZLI ONDOKUZ MAYIS ÜNV. HEMŞİRELİK
GONCA ÇELİK SELÇUK ÜNV. HEMŞİRELİK
MERVE GENÇTÜRK ANKARA ÜNV. HEMŞİRELİK
RABİANUR ÖZTÜRK ONDOKUZ MAYIS ÜNV. EBELİK
DİLŞAT NİSA AKYÜZ ANKARA ÜNV. EBELİK
BUKET ÇELİK EGE ÜNV. EBELİK
İMRAN GENECİ GAZİOSMANPAŞA ÜNV. EBELİK
REYHAN BAYRİ HACETTEPE ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
ZELİHA BAŞAR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
BEGÜM ÖZTÜRK MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
KEZBAN YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
FEYZA ÇAĞLI AMASYA ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
EDA KARA SİNOP ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
EYLÜL TOPÇU KARABÜK ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
EDANUR DEMİR ERZİNCAN ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
CEYHUN YİĞİTBAŞI MALTEPE ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
BERFİN BULUT İST. MEDENİYET ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
MİNENUR İSAOĞULLARI CUMHURİYET ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
ÖMER FARUK ÖZYILDIZ HACETTEPE ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
HÜSEYİN EMRE TUNA ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
DİLARA GÜMÜŞMADENOĞLU ANKARA ÜNV. SOSYAL HİZMETLER
ELİF BUSE SUNGUR TRAKYA ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
ALİ SAMET ÇANKAYA GİRESUN ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
MELTEM YILDIRIM MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
AYSEL ALTUNDAĞ AKDENİZ ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
BURÇAK TÜRKMEN SİNOP ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
ESRA ÇAPAR TED ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.( %50 BURSLU)
AYŞE SEYDANUR EFE ODTÜ FEN BİLGİSİ ÖĞRT.(İNG.)
SENANUR ÇELİK HACETTEPE ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
AYSU TAŞKIRAN KIRIKKALE ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
MERVE İNCİ ONDOKUZ MAYIS ÜNV. FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
KEMAL SİCİM KARADENİZ TEKNİK ÜNV. İNGİLİZCE ÖĞRT.
İREM KARA ODTÜ(KKTC ) İNGİLİZCE ÖĞRT.
GONCA BAŞER TED ÜNV. SINIF ÖĞRT.(İNG. %50 BURSLU)
ŞAHESTE YELDA KOÇ AHİ EVRAN ÜNV. SINIF ÖĞRT.
ASLI KANLI EGE ÜNV. SINIF ÖĞRT.
GAMZE BALIK AFYON KOCATEPE ÜNV. SINIF ÖĞRT.
YILDIZ PAMUK AKDENİZ ÜNV. SINIF ÖĞRT.
SERHATYILMAZ ADNAN MENDERES ÜNV. SINIF ÖĞRT.
DİLEK METİN KIRIKKALE ÜNV. SINIF ÖĞRT.
ÖZGE BAHAR KOCA KARADENİZ TEKNİK ÜNV. SINIF ÖĞRT.
ENGİN DUMAN CELAL BAYAR ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
HASAN TAHTACI AFYON KOCATEPE ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
ÖZGÜR SEFA BULUT DOKUZ EYLÜL ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
DAMLA ATLI YILDIZ TEKNİK ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
İNCİ GÜNAYDIN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
ZEHRA BAKLA AFYON KOCATEPE ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
HÜSEYİN BEKTAŞ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
DUYGU ASENA GEYGEL NİĞDE ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
KAMER AKBAL TED ÜNV. MATEMATİK ÖĞRT.(TAM BURSLU)
ESRA KELEŞOĞLU HACETTEPE ÜNV. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRT.
REYHAN BETÜL TELCİ GAZİ ÜNV. BİYOLOJİ ÖĞRT.
UĞUR MOTÖR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.
EDANUR ŞAHİN İSTANBUL ÜNV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT.
HANİFE NUR SEÇİLMİŞ LEFKE AVRUPA ÜNV. ÖZEL EĞİTİM ÖĞRT.
MELİH MEŞE KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MALİYE
EZGİ ÖZBİLGE DOKUZ EYLÜL ÜNV. MALİYE
AYŞE BEYZA YÜCESAN GAZİ ÜNV. MALİYE
RÜMEYSA SİPAHİOĞLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. MALİYE
SİMGE ZALALTUNTAŞ ULUDAĞ ÜNV. MALİYE
BEYZA ASLAN ANKARA ÜNV. MALİYE
DUYGU KUŞ ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
VEYSEL SALMANLI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MALİYE
CANSU HAYIRLI AKDENİZ ÜNV. MALİYE
TOLGA POLAT ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
BÜŞRA AKBABA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MALİYE
SİMGE MESGEN YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. MALİYE
KÜBRA TÜRKEĞİLMEZ BÜLENT ECEVİT ÜNV. MALİYE
SAYİT ARSLANOĞLU KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MALİYE
BEYZA NUR PİRHAN GAZİ ÜNV. MALİYE
DERYA İNAL GAZİ ÜNV. MALİYE
ÖMER AYDIN ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
UMUTPEKTAŞ GAZİ ÜNV. MALİYE
MERVE NURDOĞAN ANKARA ÜNV. MALİYE
NUR KARACA SELÇUK ÜNV. MALİYE
FATMA NUR ŞAHBAZ YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. MALİYE
EMİNE KORKMAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MALİYE
İHSAN SİCİM GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNG.)
MUSTAFA HAŞİM GİRNE AMERİKAN ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNG. TAM BURSLU)
SEZAİ ALTINDAŞ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MUSTAFA MOMUNALİEV ANKARA SOSYAL BİL. ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
FATİH OLCAY OSMANGAZİ ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
NİLSU AKPINAR ATILIM ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER(İNG. TAM BURSLU)
GÖKSEL GÜVEN ÇANKAYA ÜNV. ULUSLARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
BÜŞRA DÖNDER KARABÜK ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CEM FURKAN ÇALIŞKAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SILA TOPAL GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AHMET SAİT KAYA GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ALPER ONAR EGE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET ENES EKELİK NİĞDE Ö.HALİSDEMİR ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
FATMA ŞEYMA CANBAZ ÇANKIRI ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ESMA ÜNAL ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
OĞUZHAN AYDIN SELÇUK ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET ENES EKELİK ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
KÜBRA DEMİRTAŞ UFUK ÜNV. ULUSLARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)
OSMAN ÇALIŞKAN KARABÜK ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET AKİF DEMİRBAĞ ATILIM ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ(%50 BURSLU)
GÜL DOĞA KINDIRA BİLKENT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ(%50 BURSLU)
GÖKÇE TAŞTAN BİLKENT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ(İNG.ÜCRETLİ )
OKAN ÜNAL ULUDAĞ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
YUSUF TURAN ADIBELLİ BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
AYDENİZ DOĞAN HİTİT ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
REFİK BERKAY TÜRKER KIRIKKALE ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MUSTAFA GÖÇER ADNAN MENDERES ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
EDA MUTLU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MERVE KARA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
REYHAN BAYRAKÇI CUMHURİYET ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
HAKAN KARAER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
NECİP SARI KASTAMONU ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MELİKE ÇAKMAK AKDENİZ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
BUSE NAZLI ÖZ KIRIKKALE ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MELEK GÖKÇE KÜSMEN GAZİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SIDIKA KURTOĞLU GAZİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ZEKİ HAMZA TAŞTAN BARTIN ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
SEHER ÖZER AKDENİZ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
KAMAL TAHİR ADNAN MENDERES ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
ÜNAL YILDIRIM ADNAN MENDERES ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
RIDVAN ZİYA SİLSÜPÜR KIRIKKALE ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
TUĞÇE AKKAYA KIRIKKALE ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
SİMGE AKÇAY MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
ARDA SÖNMEZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
DAMLA GÖRMEZ DUMLUPINAR ÜNİ. KAMU YÖNETİMİ
HALİL İBRAHİM YILDIRIM TÜRK ALMAN ÜNV. İŞLETME(ALM.)
SENA MELİS DİKMEN HACETTEPE ÜNV. İŞLETME(İNG.)
BEKİR BATUHAN USLU GAZİ ÜNV. İŞLETME
LÜTFİYE ÇİMEN GAZİ ÜNV. İŞLETME
ANIL GÜLCAN ANADOLU ÜNV. İŞLETME
AHMET FURKAN KICIRLI KIRIKKALE ÜNV. İŞLETME
CANER ÜNAL AKDENİZ ÜNV. İŞLETME
BÜŞRA TAŞKIRAN AFYON KOCATEPE ÜNV. İŞLETME
HATİCE MİRAY BOZ AKDENİZ ÜNV. İŞLETME
AHMET YAMAN AKDENİZ ÜNV. İŞLETME
VEYSEL TETİK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İŞLETME
BURAK ÖZBEK MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. İŞLETME
FURKANCAN YALIN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İŞLETME
FURKAN TUGAY GÜLERMAN KIRIKKALE ÜNV. İŞLETME
FURKAN VURAL CELAL BAYAR ÜNV. İŞLETME
MURAT BULAT ALANYA ALAADDİN ÜNV. İŞLETME
MEHMET FATİH DEMİRBÜKEN KIRIKKALE ÜNV. İŞLETME
MEHMET ZEKİ AKSU ONDOKUZ MAYIS ÜNV. İŞLETME
KORAY SAKLICA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İŞLETME
ALİ VURAL THK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
UFUK AKSOY ULUDAĞ ÜNV. İŞLETME
AHMET ÖZKARA ANTALYA BİLİM ÜNV. İŞLETME
YUNUS USLU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İŞLETME
HAKAN ERSOY MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
DİLŞAD KARACA BAŞKENT ÜNV. İKTİSAT(%75 BURSLU)
SİDAL BÖLER KARADENİZ TEKNİK ÜNV. İKTİSAT
ONUR ÖZGÜR AKDENİZ ÜNV. İKTİSAT
CANSEL ASLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. İKTİSAT
NUR SİNEM ÖZÇELİK ADNAN MENDERES ÜNV. İKTİSAT
ALİ CİHAN KANKILIÇ EGE ÜNV. İKTİSAT
GÜLDEN BOZKURT KIRIKKALE ÜNV. İKTİSAT
DİLARA KARATAŞ AFYON KOCATEPE ÜNV. İKTİSAT
ALİŞAN ALKAN BAŞKENT ÜNV. İKTİSAT(%75 BURSLU)
SAMET ÇETİNTAŞ PAMUKKALE ÜNV. İKTİSAT(İNG.)
İSMAİL CEM METİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. İKTİSAT(İNG.)
HASAN CAN ERDEN GAZİ ÜNV. İKTİSAT
YUSUF PEŞMEN KIRIKKALE ÜNV. İKTİSAT
TALHA KUTAY HACETTEPE ÜNV. İKTİSAT
BURAK VURSAVAŞ PAMUKKALE ÜNV. İKTİSAT
EDA ÖZBEK PAMUKKALE ÜNV. İKTİSAT
BURAK DERE BİLKENT ÜNV. İKTİSAT (TAM BURSLU)
MERVEM ÇAKMAK ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. İKTİSAT
FATMA ZEHRA YURDAKUL ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. İKTİSAT
MELTEM AKIN DUMLUPINAR ÜNV. İKTİSAT
DENİZ GÜLER ANKARA ÜNV. İKTİSAT
HALİT İLKER ÇÖPTEN BÜLENT ECEVİT ÜNV. İKTİSAT
AYŞENUR DÜLGER KASTAMONU ÜNV. İKTİSAT (İNG.)
HİLALSUNGUR ANADOLU ÜNV. İKTİSAT ( İNG.)
GÖRKEM GÜNDOĞDU CELAL BAYAR ÜNV. İKTİSAT
AHMET YOLAÇAN AKDENİZ ÜNV. İKTİSAT
EDA NUR KESKİNKILIÇ UFUK ÜNV. SİYASET BİL.VE ULUSARARASI İLİŞ.(%50 BURSLU)
MUHAMED TUFAN GÜVENÇ DUMLUPINAR ÜNİ. SİYASET BİL.VE ULUSARARASI İLİŞ.
EMEL TORLAK HALİÇ ÜNV. SİYASET BİL.VE ULUSARARASI İLİŞ.
ZÜLEYHA ÖKTEM ÇANKAYA ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUŞLARARASI İLİŞKİLER
AHMET ER ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEVLÜT KAAN ÇELİK PAMUKKALE ÜNV. ULUSLAR ARASI TİCARET VE FİNANSMAN
BERAT KELEŞ BÜLENT ECEVİT ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
ESRA AKYÜZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
BANU AKŞİT ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
ALPER AYVAZ MARMARA ÜNV. EKONOMETRİ
ENGİN ELMA AKDENİZ ÜNV. EKONOMETRİ
SADULLAH TUNÇ ADNAN MENDERES ÜNV. EKONOMETRİ
GÜLSÜM MAŞA ALANYA ALAADDİN ÜNV. EKONOMETRİ
DENİZ KALAYCI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. EKONOMETRİ
İREM KAYA AKDENİZ ÜNV. EKONOMETRİ
DENİZ AĞIR KIRIKKALE ÜNV. EKONOMETRİ
YAREN AKSOY AKDENİZ ÜNV. ÇEKO
FATMA NUR KIZILKAYA AKDENİZ ÜNV. ÇEKO
NURULLAH EMRE YILDIRIM GAZİ ÜNV. ÇEKO
SERKAN ÇAVDAR PAMUKKALE ÜNV. ÇEKO
ALPEREN ÖZCAN ANKARA ÜNV. ÇEKO
FATMA NUR YILDIRIM ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
ESRA AKBABA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
YİĞİT ÇELİK BAŞKENT ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS(%50 BURSLU)
ŞEYMA KALKIR GAZİ ÜNV. BANKACILIK
MERT DUDAK CELAL BAYAR ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
EZGİ LAÇİNOK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BANKACILIK VE SİGORTA
NİSANUR DOĞAN ADNAN MENDERES ÜNV. EKONOMİ VE FİNANS
NİLAY AYDOĞMUŞ BAŞKENT ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİS.(%50 BURSLU)
BATUHAN VAROL BARTIN ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ELİF İNAN BARTIN ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İÖ)
ÇAĞRIHAN KOÇAK AKDENİZ ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİS.
SEFA BERK BIYIKÇI DOKUZ EYLÜL ÜNV. BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
BATUHAN ERTUĞRUL KARATAY ÜNV. LOJİSTİK YÖN.(%50 BURSLU)
ERDENER DEMİRCİ BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNV. ULUSLAR ARASI TİC. VE LOJİSTİK
MELİSA ECE ÖZÇETİN AKDENİZ ÜNV. ULUSLAR ARASI TİC. VE LOJİSTİK
BUSE SÜMER YALOVA ÜNV. ULUSLAR ARASI TİC. VE FİNANSMAN
ÖMER FARUK ERBAŞ YILDIRIM BEYAZID ÜNV. ULUSLAR ARASI TİC. VE İŞLETMECİLİK(İNG.)
ESMA NUR KÖMÜRCÜ ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. SOSYOLOJİ
NUR SENA YÜNEY GAZİ ÜNV. SOSYOLOJİ
MELDA MURAT KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
ÖZGE GÖÇMEN KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
MERVE KARTIN ERCİYES ÜNV. SOSYOLOJİ
DUYGU ÇELİKKAYA ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. SOSYOLOJİ
AYKUT AYHAN BÜLENT ECEVİT ÜNV. SOSYOLOJİ
GİZEM GEMİCİ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SOSYOLOJİ
ESRA YABIR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SOSYOLOJİ
İMMÜGÜL BALCI BARTIN ÜNV. SOSYOLOJİ
ALEYNA GÖNEN AFYON KOCATEPE ÜNV. SOSYOLOJİ
SEVGİ AÇIKSÖZ SELÇUK ÜNV. SOSYOLOJİ
AYŞEÜLKÜM SARICAN ANKARA ÜNV. SOSYOLOJİ
YASİN GÖZÜAÇIK KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
SENANUR BULUT HACETTEPE ÜNV. SOSYOLOJİ
MURAT ULUTEPE KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
SEDANUR ARLI KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
SELİLE TÜRKAN ŞANLI KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
ERAY İNCE BALIKESİR ÜNV. SOSYOLOJİ
OĞULCAN ERDOĞAN BARTIN ÜNV. SOSYOLOJİ
KUBİLAY ŞİMŞEK KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
GÖKHAN KUTLUBAY AFYON KOCATEPE ÜNV. SOSYOLOJİ
SÜMEYRA ARIK HACETTEPE ÜNV. SOSYOLOJİ
EYLÜL YILDIRIM MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. SOSYOLOJİ
BATUHAN KARAHAN GAZİ ÜNV. SOSYOLOJİ
MERVE NUR DANACI GAZİ ÜNV. SOSYOLOJİ
MELİSA CEYDA CAN EGE ÜNV. SOSYOLOJİ
ŞULE KIVANÇ YILDIRIM BEYAZID ÜNV. FELSEFE
RABİA EKİM KIRKLARELİ ÜNV. FELSEFE
YENER AKÇAY AKDENİZ ÜNV. FELSEFE
İBRAHİM SAMED KUNDUZ GAZİ ÜNV. FELSEFE
FURKAN BÜYÜKYAVUZ NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. FELSEFE
GAYE TELATAR BARTIN ÜNV. FELSEFE
BESTE NAZ YARDIM KARABÜK ÜNV. FELSEFE
EDA NUR DEMİRTAŞOĞLU GAZİ ÜNV. FELSEFE
ASAN KÖPRÜLÜ MUĞLA ÜNV. FELSEFE
OĞUZHAN GÜNEŞ KIRIKKALE ÜNV. FELSEFE
DAMLA KURT KIRIKKALE ÜNV. FELSEFE
MEHMET HAN AY MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. FELSEFE
BEYZANUR ŞENYÜZ BARTIN ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ASLIHAN KARADAĞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ÇİSEM ÖZEL HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MEHMET ASLAN BÜLENT ECEVİT ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ELİF MERCAN TAŞ ANKARA ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NURSELİN YİYİT KARABÜK ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BÜŞRA UYSAL DUMLUPINAR ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SİNEM KAPLAN ANKARA ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
FARUK GÖKÇE ANKARA ÜNV. HALKBİLİMİ
BEYZA NUR KARABENLİ ANKARA ÜNV. ARAP DİLİ VE EDEBİYATI
MUSTAFA EMRE ŞAHİN TOBB EKONOMİ ÜNV. TARİH(%75 BURSLU)
BURCU AKDENİZ HACETTEPE ÜNV. TARİH
BERİL ZEYNEP AÇIKGÖZ HACETTEPE ÜNV. TARİH
DUYGU EDA MESENEZ ADNAN MENDERES ÜNV. TARİH
ESMANUR BUZALAN AKDENİZ ÜNV. TARİH
KUDRET YAŞİN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TARİH
KEMAL TUĞCU MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. TARİH
GAYE AĞIR AKDENİZ ÜNV. TARİH
HÜLYA ERBAY MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. TARİH
KEMAL SARAL MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. TARİH
HAVVA ASLAN AKDENİZ ÜNV. TARİH
CAN MEHMET DURMAZ MİMAR SİNAN ÜNV. TARİH
ELİF KARTALCI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNV. TARİH
MÜLAYİM CANATAR KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNV. TARİH
MEHMET BUĞRA GÜREL HACETTEPE ÜNV. TARİH
MELİKŞAH ZURNACI HACETTEPE ÜNV. TARİH
BURAK KANDEMİR GAZİ ÜNV. TARİH
OĞUZHAN GÜNDOĞMUŞ YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. TARİH
GÜLCAN YILMAZ AHİ EVRAN ÜNV. TARİH
OĞUZHAN IŞIK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. TARİH
BERAT ERKUT SAYGILI HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. TARİH
ÇAĞRI ÇOKGÜRBÜZ DOKUZ EYLÜL ÜNV. TARİH
SALİH ÇOBAN AKDENİZ ÜNV. SANAT TARİHİ
İSMET TEMEL PAMUKKALE ÜNV. SANAT TARİHİ
ONUR KARA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SANAT TARİHİ
BURAK KAYMAKCI ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNV. SANAT TARİHİ
SEDA NUR YILDIZ KARABÜK ÜNV. SANAT TARİHİ
FURKAN DOYMAZ AKDENİZ ÜNV. SANAT TARİHİ
VOLKAN EMİN ÇAKMAK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. COĞRAFYA
DİLAN ÖZKAN AKDENİZ ÜNV. COĞRAFYA
CİHAN KAYA AKDENİZ ÜNV. COĞRAFYA
HANDE BETÜL GENÇOĞLU ANKARA ÜNV. İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
SENANUR ERYILMAZ KIRIKKALE ÜNV. İLAHİYAT
AYŞENUR FEYZA GÜVERCİN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İLAHİYAT
SEVİLAY ÖZNUR ULUBAYRAM KARABÜK ÜNV. İLAHİYAT
KEVSER AZATÇAM SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İLAHİYAT
RAZİYE KUZU SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İLAHİYAT
YUSUF KENAN AĞTAŞ HACETTEPE ÜNV. ARKEOLOJİ
M.ERKAN SEVALKALAYCI GAZİ ÜNV. ARKEOLOJİ
ELİF DANIŞKAN HACETTEPE ÜNV. ARKEOLOJİ
BERKAY İFRİT EGE ÜNV. KLASİK ARKEOLOJİ
BERKE CAN KÖSE EGE ÜNV. KLASİK ARKEOLOJİ
EMRE PINAR ERCİYES ÜNV. MATEMATİK
MAŞİDE NUR ÇÖREKÇİ GAZİ ÜNV. MATEMATİK
EYÜP PEDER ANKARA ÜNV. MATEMATİK
ALİCAN KAVAK AHİ EVRAN ÜNV. MATEMATİK
GİZEM ÖZBEN HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. MATEMATİK
GÖKMEN EŞSİZ AFYON KOCATEPE ÜNV. MATEMATİK
ALİ ÇAVUŞOĞLU GAZİ ÜNV. MATEMATİK
EDA İÇİNAK ANKARA ÜNV. MATEMATİK(İNG.)
ENES ULUŞAHAN GAZİ ÜNV. İSTATİSTİK
BÜŞRA BULUT HACETTEPE ÜNV. İSTATİSTİK
BUSE DUYGU BÜYÜKTANIR HACETTEPE ÜNV. İSTATİSTİK
ELİF ONAL GAZİ ÜNV. KİMYA
LEYLA ŞAHAN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNV. KİMYA
ZEYNEP HANYILDIZ DUMLUPINAR ÜNİ. KİMYA
FATMA GÜL AYGÜN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNV. KİMYA
BERAY ÇAL ANKARA ÜNV. KİMYA
SÜMEYYE KOLDAŞ GAZİ ÜNV. KİMYA
MEHMET SALİH TAŞTEKİN KARABÜK ÜNV. KİMYA
ŞAMİL DURDU ANKARA ÜNV. BİYOLOJİ
BETÜL BUSE ÇOŞGUN ANKARA ÜNV. BİYOLOJİ
EBRAR ÇEVİK HACETTEPE ÜNV. BİYOLOJİ
SAADETTİN MERT YÜKSEL AKDENİZ ÜNV. BİYOLOJİ
SİNEM GÜNAYDIN GAZİOSMANPAŞA ÜNV. BİYOLOJİ
AYŞE AKBIYIK ANKARA ÜNV. TARIM EKONOMİSİ
ÖZLEM MIZRAK SELÇUK ÜNV. TARIM EKONOMİSİ
GÖKSU ALUMERT EGE ÜNV. TARIM EKONOMİSİ
YAREN KOÇ MARMARA ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ANIL KOLLUDEMİROĞLU AKDENİZ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
HASAN SÖNMEZ AKDENİZ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MUSTAFA ASLAN AKDENİZ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
KAAN YALÇIN ANKARA ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
OKAN OKUR ATILIM ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (%75 BURSLU)
SEBAHADDİN UTKU ÖZTEKİN ANKARA ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MELİSA GÜL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MAHMUT ALİ BİRŞEN SAKARYA ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
OĞUZHAN GÜNGÖR AKDENİZ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
ÇİSEL SILA ERGUNSÜ MARMARA ÜNV. GAZETECİLİK
VELİ ÖZKUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. GAZETECİLİK
ONUR ŞATUR MERSİN ÜNV. GAZETECİLİK
ASLIŞAH YALÇIN İSTANBUL YENİYÜZYIL ÜNV. RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA(%75 BURSLU)
ESRA ECEM ANAY AKDENİZ ÜNV. RADYO SİNEMA TELEVİZYON
EREN KARAKAYA ESENYURT ÜNV. RADYO SİNEMA TELEVİZYON
UMUT TOKLU KASTAMONU ÜNV. RADYO SİNEMA TELEVİZYON
ZİLAN İDİL KANKOTAN İSTANBUL GELİŞİM ÜNV. RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA(%75 BURSLU)
MUSTAFA MERT YAZICI AKDENİZ ÜNV. RADYO,TELEVİZYON VE SİNEMA
SERKAN KAYABAŞI ERCİYES ÜNV. RADYO VE TELEVİZYON
ENGİN ENES AYDIN KIRIKKALE ÜNV. RADYO VE TELEVİZYON
GAMZE ÇAKMAK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNV. RADYO VE TELEVİZYON
CANSU KAR YEDİTEPE ÜNV. REKLAM TASARIMI VE İLETİŞİM (TAM BURSLU)
MEHMET MERT ÖZASLAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. GASTRONOMİ
YUSUF TEHÇİ AKDENİZ ÜNV. GASTRONOMİ
GÜLŞAH DURU ANADOLU ÜNV. GASTRONOMİ
DAMLA EMİRE ELİAÇIK NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. GASTRONOMİ
İREMNUR SERTCAN BAŞKENT ÜNV. GASTRONOMİ ( %25 BURSLU)
HASAN MERT ÇELİKER MERSİN ÜNV. TURİZM İŞLT.
BURAK ÇİFTÇİ AKDENİZ ÜNV. TURİZM İŞLT.
TOLGA SIĞIRCI GAZİ ÜNV. TURİZM VE OTELCİLİK
ATAKAN SOYER ATILIM ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLET. (İNG) (%75 BURSLU)
CEREN ERİCE ATILIM ÜNV. TURİZM VE OTELCİLİK İŞLET. (%75 BURSLU)
IŞIKSEL DEMİRCİ AKDENİZ ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
MUSTAFA POLAT BALIKESİR ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
DİLEK TEKE ANADOLU ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
MEHMET ALİ SARI PAMUKKALE ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
NUR SUHAN KOÇAK GAZİ ÜNV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
AYŞE ÇİFTÇİ BAŞKENT ÜNV. TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
MUHAMMED FURKAN İLBİLGİ ANKARA ÜNV. TURİZM REHBERLİĞİ
TUĞÇE PİRİNÇÇİ ANKARA ÜNV. TOPRAK BÖLÜMÜ
DİLŞAT DOĞRUÖZ SELÇUK ÜNV. AKTÜERYA
FURKAN TÜRKYAŞAR PİRİREİS ÜNV. DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNT.(%50 BURSLU)
MERT CAN ARISOY NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. REKREASYON YÖNETİMİ
RÜVEYDA SENA SATIR ANKARA ÜNV. KÜLTÜR VARLIKLARINI KONURAMA VE ONARIM
ÖMER VEYİL HİTİT ÜNV. MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
BEYZA NUR CANLI BÜLENT ECEVİT ÜNV. MİMARİ DEKORASYON
BAŞAK MESCİ ANADOLU ÜNV. İLETİŞİM TASARIMI
İREM KAPLAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ (ÖNLİSANS)
ŞULE KESKİN BAŞKENT ÜNV. ADALET ( %25 BURSLU)
DURAN ÖZGÜL KIRIKKALE ÜNV. ADALET
ÜMMÜHAN DURUR SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. İNSAN KAYNAKLARI
EDA KARATAŞ KARABÜK ÜNV. UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRİ
ZEYNEP KANAT DOKUZ EYLÜL ÜNV. MÜZECELİK
UMUT UĞUR KEPENEK DOKUZ EYLÜL ÜNV. MÜZECELİK
ALPARSLAN NİŞANCI MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. ORMANCILIK
MELEK NUR TIRIÇ AFYON KOCATEPE ÜNV. HARİTA KADASTRO
BUSE ÖZEN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. GIDA TEKNİKERLİĞİ
KENAN CANİBERK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. AŞÇILIK
BEDİRHAN TURAN OSMAN GAZİ ÜNV. AŞÇILIK
NECATİ ÖZER ABANT İ. BAYSAL ÜNV. AŞÇILIK
ASLIHAN ÖZDEMİR AKDENİZ ÜNV. AŞÇILIK
RECEP GÖNÜL AKDENİZ ÜNV. ORGANİK TARIM
FATOŞ AYDINALP DUMLUPINAR ÜNİ. YEREL YÖNETİMLER
HALİME KURUTKAN AFYON KOCATEPE ÜNV. YEREL YÖNETİMLER
HAKAN EKŞİ ATATÜRK ÜNV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALRI
OĞUZHAN GÜNGÖR AKDENİZ ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER (ÖNLİSANS)
BERAT CAN SUCU BÜLENT ECEVİT ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (ÖNLİSANS)
FATOŞ KIZILDEMİR ADNAN MENDERES ÜNV. YAŞLI BAKIMI
MELİS GÜLSÜM KORAŞ AKDENİZ ÜNV. TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
HÜLYA ÖZDEMİR KIBRIS YAKINDOĞU ÜNV. TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
BÜŞRA KÜBRA BAHADIR ANADOLU ÜNV. TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
AYŞE ERSOY AKDENİZ ÜNV. TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
MUHAMMED ŞAHİN EYERTAŞ KIRIKKALE ÜNV. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
ESRA BARDAK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ – TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
SEDA KÖKSOY HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON
YÜCEL ŞİMŞEK GAZİ ÜNV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN.
AYÇA MELİSA İZOL HACETTEPE ÜNV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN.
ASLI TURAN AKDENİZ ÜNV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN.
ULAŞ BEYDE YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN.
KEZBAN İREM ERENLER BAŞKENT ÜNV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN.(%25 BURSLU)
MEHMET YÜCEER ORDU ÜNV. MUHASEBE VERGİ UYGULAMALARI
TUGAY KAPLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
BEYTULLAH FURKAN ÜNGÖR MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. MUHASEBE
BÜŞRA YÜCEL MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. MUHASEBE
ABDULLAH SAMET SALGIN OSMAN GAZİ ÜNV. MUHASEBE
ELİF ECE UZUN YILDIRIM BEYAZID ÜNV. FİZYOTERAPİ
BEYZANUR DOĞANBAZ BAŞKENT ÜNV. FİZYOTERAPİ
ESRA YILDIZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
CEYDA ASLAN İSTANBUL AYDIN ÜNV. ANESTEZİ(ÜCRETLİ)
ALEYNA DEMİREL İSTANBUL AYDIN ÜNV. ANESTEZİ(ÜCRETLİ)
FURKAN ÇAĞLAR KIRIKKALE ÜNV. ANESTEZİ
ESRA ÖZCAN BAŞKENT ÜNV. RADYOLOJİ
HÜSEYİN ESKİOĞLU AKDENİZ ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
MEHMET HULİSİ YILDIZ AKDENİZ ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
BUSE HATİPOĞLU AKDENİZ ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
AYŞE KARAMAN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ECZANE HİZMETLERİ
MAKBULE GAYE KİRAZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNV. KİMYA TEKNOLOJİSİ
SEVİM TUĞBA AY EGE ÜNV. KİMYA TEKNOLOJİSİ
RAMAZAN AKTAN DOKUZ EYLÜL ÜNV. KİMYA TEKNOLOJİSİ
EMRE ŞENGÜL İSTANBUL ÜNV. DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ
GAYE HÜLYA KARABAY BAŞKENT ÜNV. LOJİSTİK (TAM BURSLU)
İSMAİL OĞUZ ONARAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. LOJİSTİK
SİNEM ATICI ANTALYA AKEV ÜNV. MİMARİ RESTORASYON(TAM BURSLU)
ARİF ÖZER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. MİMARİ RESTORASYON
VELİ CAN GEZER ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. YAŞLI BAKIMI
DENİZ CAN DEDE AKDENİZ ÜNV. İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ŞEYMA NUR ÇELİK PAMUKKALE ÜNV. MODA TASARIMI
BURCU YURTSEVEN ADNAN MENDERES ÜNV. LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
ONUR SOYLU MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİST.
MUSTAFA DEMİREL YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
MUHARREM KÜRŞAT MARAZ AKDENİZ ÜNV. YAPI DENETİMİ
BUKET BÜYÜK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BİLGİSAYAR PROG.
İBRAHİM CANAYAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. BİLGİSAYAR PROG.
SÜLEYMAN KAAN OKAN ERCİYES ÜNV. BİLGİSAYAR PROG.
HASAN ULUS AKDENİZ ÜNV. BİLGİSAYAR PROG.
SELİN ARICI KIRKLARELİ ÜNV. BİLGİSAYAR PROG.
HÜSEYİN FURKAN DURAN GAZİ ÜNV. UÇAK TEKNOLOJİSİ
MİNE ERDEM SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. GIDA TEKNOLOJİSİ
AHMET BATUHAN ŞERBETÇİ ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. RADYO VE TELEVİZYON PROG.
GÖKÇEHAN ONAY AKDENİZ ÜNV. MALİYE
CENGİZ BARTU GÜRCAN BAŞKENT ÜNV. ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON(%50 BURSLU)
SERKAN KARATAŞ BAŞKENT ÜNV. ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON
GÜLBEN GÜLSEREN AKSARAY ÜNV. DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
YAŞAR KURT ERCİYES ÜNV. GRAFİK TASARIMI ( ÖNLİSANS)
NİLAY SALMAN PAMUKKALE ÜNV. SERMAYE PİYASASI
ELİF DUMANAY KIRIKKALE ÜNV. İLK VE ACİL YARDIM
BURCU DOĞAN HACETTEPE ÜNV. ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ
HİLAL KAPLAN İSTANBUL SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ
ÇAĞLA YILDIZ ANKARA ÜNV. SİGORTACILIK VE AKTÜERYA BİLİMLERİ
YASİN GÜL GAZİ ÜNV. UÇAK TEKNİSYENLİĞİ
YAVUZ ADİL ERCİYES ÜNV. UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK
İBRAHİM BERKAY ÇERÇİ GAZİ ÜNV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ARİF AKCAN KIRIKKALE ÜNV. ELEKTRİK
BAHRİ ÇELİK KIRIKKALE ÜNV. İNŞAAT
FAZLI CAN ELFİDAN KARADENİZ TEKNİK ÜNV. MAKİNE
İSA ÇETİN MERSİN ÜNV. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
RECEP ENES ARAÇ KIRIKKALE ÜNV. OTOMOTİV
ZEYNEP GENÇER AHİ EVRAN ÜNV. AT ANTRENÖRLÜĞÜ
AHMEDCAN KARAGÖZ THK ÜNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ
NİLAY SALMAN PAMUKKALE ÜNV. SERMAYE PİYASASI
ONUR TAŞDELEN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HARİTA KADASTRO
BERKAY TİKİT GAZİ ÜNV. TAPU VE KADASTRO
ÖMER BAŞAR BALTOPRAK ADNAN MENDERES ÜNV. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
AHMET BUĞRA YÜCEL ÇANKIRI ÜNV. SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
KÜRŞAT AÇIKGÖZ GAZİ ÜNV. ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİM İLETİM VE DAĞITIMI
NURAY AKKAN KIRIKKALE ÜNV. BÜRO YÖNETİMİ
NURGÜL DOĞAN CELAL BAYAR ÜNV. KAMU YÖNETİMİ (UÖ)
GÖKTUĞ GÜLEÇ BALIKESİR ÜNV. BANDIRMA DENİZCİLİK FAKÜLTESİ
BOĞAÇHAN ALP BULUT KIRIKKALE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
OĞUZHAN AKTAŞ ODTÜ(KKTC) BESLENME VE DİYETETİK
EFE GAZİ SUBAŞI BAŞKENT ÜNV. KAZAN İŞLETME MYO
EMRE ŞİPAL HACETTEPE ÜNV. İSTATİSTİK
KAAN KAHRAMAN HACETTEPE ÜNV. KİMYA MÜH.
HİLAL İRİ OSMANGAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HAKTAN SARITAŞ KIRKLARELİ ÜNV. OPTİSYENLİK MYO
ALP MORALI TED ÜNV. İKTİSAT FAKÜLTESİ
BEYZA GÖKÇEÖREN AKDENİZ ÜNV. EKONOMETRİ
KAAN AKBOĞA ATILIM ÜNV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN BARAN KIRIKKALE ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SENA NUR TÜFEKÇİ ANKARA ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ
SELİN AKYOL BAŞKENT ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH. %50 BURSLU
UTKU ŞİMŞEK ATILIM ÜNV. İŞLETME

Leave Your Reply